Angielskim do mnie mów, część 2

Pobierz wersję DEMO kursu (28 MB)"Angielskim do mnie mów 2" jest multimedialnym kursem dla zaawansowanych, dzięki któremu
nie musisz przyswajać żadnych zasad gramatyki!

Oglądaj dalsze przygody bohaterów kursu, a specjalnie dobrane dialogi po polsku i angielsku pozwolą Ci uczyć się angielskiego intuicyjnie, przy pomocy ojczystego języka, zgodnie z metodą ADL.

W kolejnych 30 epizodach uczestniczysz w toczącej się akcji i jednocześnie uczysz się angielskiego.

Wygodny program pozwala Ci łatwo nawigować po zawartości kursu.Możesz słuchać i czytać rozmów Shrewd i jej przyjaciół po polsku i angielsku.W każdej scence pojawia się wiele nowych słów i zwrotów. Dialogi są tak dobrane, abyś mógł je łatwo zapamiętać i intuicyjnie przyswajać nowe słownictwo.Świetni lektorzy, wśród nich wielu native-speakerów, pomogą Ci ćwiczyć poprawną wymowę i rozpoznawać różne akcenty angielskiego. Możesz wzbogacać słownictwo i uczyć się układać różnorodne angielskie zdania.

Multimedialne, wyświetlane na ekranie i czytane przez lektorów słowniczki pozwolą Ci jeszcze lepiej utrwalić nowe słowa. Możesz słuchać, czytać i ćwiczyć wymowę i pisownię wyrazów.Testy i ćwiczenia z odpowiedziami dodatkowo pomogą Ci utrwalać nowe słowa i całe zdania. Pozwolą Ci nauczyć się układać bardzo różnorodne wypowiedzi.Możesz w ciekawy i przyjazny sposób opanować 12.000 słów i zwrotów. Jest ich 5.000 w pierwszej części kursu i 7.000 nowych w drugiej.
Pozwoli Ci to swobodnie posługiwać się angielskim w dowolnej sytuacji.

Całą zawartość kursu możesz także nagrać na odtwarzacz MP3,
dzięki czemu możesz słuchać i uczyć się angielskiego w dowolnym miejscu!
Na płycie DVD znajdziesz następujące materiały:

  • 30 epizodów w wersji polsko-angielskiej. Wszystkie dialogi słyszysz po polsku i po angielsku łatwo rozumiejąc nowo poznawane słowa i zwroty.
  • 30 epizodów w wersji angielskiej. Pomagają Ci ćwiczyć nowo nabyte zdolności językowe.
  • 30 polsko-angielskich słowniczków, które pomagają Ci lepiej zapamiętać nowe słowa i zwroty.
  • 30 testów ze zdaniami zawierającymi poznane słowa. Ułatwiają Ci one posługiwanie się językiem w wielu nowych sytuacjach.
  • Wszystkie materiały w wersji dźwiękowej MP3 - razem 24 godziny! Dzięki nim możesz słuchać epizodów i słowniczków w dowolnym czasie, ucząc się podświadomie, bez wysiłku, w dowolnym miejscu!:)
  • Wszystkie materiały w wersji tekstowej PDF! Możesz je wydrukować, czytać, uzupełniać ćwiczenia oraz testy i jeszcze szybciej i skuteczniej uczyć się angielskiego!Copyright (c) ADL Publishing Elżbieta Żółtak, wszelkie prawa zastrzeżone.